SESJE LIFESTYLE

Sesja lifestylowa, to innymi słowy naturalne zdjęcia wykonane u Państwa w domu. Podczas spotkania fotografuję Wasze codzienne życie: domowe obowiązki, zabawę dzieci, Wasze emocje. Nie musicie przejmować się sztywnym ułożeniem czy pozowaniem, co często jest blokadą niektórych osób przed wykonaniem sesji fotograficznej.

Sesję wykonujemy dla jednej rodziny, jednak jeśli macie życzenie, aby uczestniczyli w niej również inni najbliżsi (babcia, dziadek, przyjaciel/przyjaciółka, itp.) jak najbardziej jest to możliwe.

(fot. Klementyna Krysiak Fotografika)

Ubiór: najważniejsza jest kolorystyka, spójna dla całej rodziny. Szczegóły omawiamy po zarezerwowaniu przez Państwa terminu. Stroje dobieramy do Państwa charakterów oraz klimatu domowego.

Czas sesji: sesja potrwa max. do 2 godzin. Nikogo nie poganiamy, jak również nie przedłużamy niepotrzebnie tego czasu. Długość trwania sesji jest zależna od każdej rodziny indywidualnie, dlatego kończę fotografować, gdy wiem że mam wystarczającą ilość ujęć.

Obróbka sesji: sesje lifestylowe są obrabiane w inny sposób niż podstawowe sesje. Nie jest ona aż tak szczegółowa jak w przypadku sesji studyjnych czy plenerowych. Retusz polega tutaj jedynie na poprawie kolorów, kontrastu, jasności, balansu bieli. Nie wykonuję obróbki poszczególnych osób i nie ma takiej możliwości, aby wykonać to za dodatkową opłatą. Jeśli wolą Państwo ingerencję w zdjęcie i osobę na nim zapraszam na sesje z klasycznej oferty.

Miejsce sesji: zdjęcia wykonuję w domu Klienta w tym w ogrodzie lub w wynajętej przez Klienta lokalizacji (np. pokój hotelowy). Dojazd w promieniu 20 km od studio jest wliczony w pakiet sesji, każde inne miejsce ustalane jest indywidualnie. Pamiętaj, aby zadbać o ogólny ład w miejscu wykonywania sesji. Najlepiej sprawdzą się jasne, przestronne wnętrza z dużym oknem.

Jakie sesje mogą zostać wykonane w ramach pakietu: indywidualne, we dwoje, ciążowe, noworodkowe, rodzinne, dziecięce, etc.

Aktualny CENNIK oraz REZERWACJE: www.krysiakfoto.zalamo.com/book#/

Przed zarezerwowaniem terminu sesji, zapoznaj się z REGULAMINEM WSPÓŁPRACY.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

OGÓLNE INFORMACJE O SESJACH LIFESTYLE:

Miejsce wykonywania sesji zdjęciowej:

– u Klienta (w domu, ogrodzie, wynajętej lokalizacji), dojazd do 20 km w cenie.

Cena sesji obejmuje:

– umiejętności i doświadczenie fotografa,
– koncepcję sesji,
– czas poświęcony na sesję oraz opracowanie graficzne zdjęć,
– autorską obróbkę graficzną zdjęć,
– użycie profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Po sesji Klient otrzymuje:

– link do galerii online, zabezpieczonej hasłem, z możliwością wyboru ujęć do opracowania graficznego,
– wybrane opracowane graficznie zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości,
– te same zdjęcia profesjonalnie pomniejszone z logo do umieszczania w sieci,
– te same zdjęcia wywołane w profesjonalnym laboratorium w pudełeczku (jeśli zawarte w cenie sesji).

Dodatkowe usługi do sesji:

– dodatkowe ujęcia (jeśli po sesji w galerii online spodoba się Państwu więcej ujęć niż zawierał nasz pakiet istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w cenie 20 zł/sztukę),
– odbiór gotowych materiałów z sesji: odbiór osobisty lub wysyłka paczkomatem/kurierem (za dodatkową opłatą),
– ekspresowy odbiór zdjęć (do 4 dni roboczych) + 200 zł.

Rezerwacja terminu sesji wymaga wpłaty bezzwrotnego zadatku w kwocie 50 zł. W przypadku deszczowej/burzowej pogody podczas sesji plenerowej, zadatek zostaje przeniesiony na poczet drugiego terminu.

Podczas rozmowy wstępnej ustalamy charakter i przebieg sesji zdjęciowej, dopasowujemy stroje, wizaż, scenografię. Pozwala mi to poznać Wasze oczekiwania oraz wytwarza swobodną atmosferę, która procentuje na sesji.

Jeśli zastanawiacie się nad oryginalnym prezentem urodzinowym, imieninowym lub na inną szczególną okazję, jeśli chcecie zrobić niespodziankę bliskiej osobie – proponuję niepowtarzalny upominek: sesję fotograficzną jako formę podarunku. Do każdej sesji zamówionej w formie prezentu – voucher GRATIS! Zaproszenie dostępne w formie papierowej lub elektronicznej (wysłane na maila).