O mnie

Nazywam się Klementyna Krysiak

Swoją przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2007 roku, gdy dostałam swój pierwszy aparat. To ludzi najczęściej i najchętniej goszczę przed moim obiektywem. Uwielbiam fotografować Was takimi, jakimi jesteście: Wasze emocje, uśmiechy, łzy, ważne momenty. Niezmiernie cieszę się, kiedy obdarzacie mnie zaufaniem oraz wracacie do mnie kolejny i kolejny raz. Właśnie dlatego z czasem moja pasja stała się również pracą, z której satysfakcję czerpię każdego dnia.

Aby w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom, ciągle staram się rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje. Uważam, że stojąc w miejscu, człowiek się cofa. Wszystkie świadczone przeze mnie usługi wykonywane są z największą starannością przy użyciu profesjonalnego sprzętu. O moich kwalifikacjach świadczy kilkuletnie doświadczenie, zdobyte certyfikaty, a przede wszystkim Wasze pozytywne opinie – one są dla mnie najcenniejsze!

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Nikon oraz Quadralite. Umożliwia mi to wykonanie wysokiej jakości zdjęć, z których możemy stworzyć wydruki fotograficzne nawet w dużych rozmiarach. Współpracuję z profesjonalną drukarnią dla fotografów, dzięki czemu mogę przedstawić Wam wysokiej jakości odbitki, wydruki, plakaty, obrazy i fotoalbumy.

Moje domowe studio mieści się w Kłobucku na ul. Andersa 16 (wejście znajduje się od ul. Małej). Jest to dom jednorodzinny, znajdujący się na małym osiedlu. Swój samochód możecie zaparkować wzdłuż posesji. Sesje zdjęciowe wykonuję głównie w okolicach Kłobucka i Częstochowy, jednak po uzgodnieniu możliwy jest dojazd w inne miejsca w Polsce i poza granicami kraju.

Więcej aktualności oraz obecnych przedsięwzięć znajdziecie na moim facebooku: Klementyna Krysiak Fotografika.

Dotychczasowe kwalifikacje i szkolenia

  • szkolenie z fotografii studyjnej wizerunkowo-biznesowej, prowadzone przez K8 Studio (Gliwice, 2021)
  • specjalistyczny kurs Photoshop „Profesjonalne techniki retuszu twarzy i produktów”, prowadzony przez Dawida Żądło (Gliwice, 2020)
  • warsztaty fotograficzne z Emilem Bilińskim „Sesja zdjęciowa na potrzeby rynku e-commerce w praktyce” (Gliwice, 2020)
  • warsztaty fotografii noworodkowej, prowadzone przez Martę Rybak (Gdynia, 2020)
  • masterclass fotografii dziecięcej i noworodkowej Akademii Nikona, warsztaty prowadzone przez Alinę i Grzegorza Płaczek (Warszawa, 2020)
  • kurs fotografii kościelnej – niezbędny do fotografowania celebracji liturgicznych (Olsztyn, 2019)
  • warsztaty fotografii studyjnej, prowadzone przez Studio ImageFoto (Poznań, 2019)
  • kurs fotografii dla zaawansowanych, prowadzony przez Fundację Art Camera (Częstochowa, 2018)
  • kurs wizażu z zakresu makijażu fotograficznego, prowadzony przez Studio Urody Agata (Kłobuck, 2018)
  • ukończenie Technikum Elektronicznego nr 1, specjalność grafika komputerowa (Gdynia, 2011)

Poza fotografią...

Prywatnie jestem wielką miłośniczką koncertów, gotowania i podróżowania. Od kilku lat regularnie uczestniczę w Pol’and’Rock Festiwal (wcześniej Festiwal Woodstock), więc mój urlop przypada najczęściej na przełomie lipca i sierpnia. W wolnych chwilach chętnie testuję przepisy na nowe potrawy, a także pichcę ciasta i inne słodkości. Kiedy tylko pozwala mi na to czas, weekendy spędzam z przyjaciółmi i rodziną. Chętnie poznaję nowe miejsca, zarówno w Polsce i poza granicami. Wiele z nich, często odkrytych przypadkiem, pozwala mi na wykonywanie sesji plenerowych w pięknych okolicznościach przyrody.