FOTOREPORTAŻE

Fotoreportaże okolicznościowe to idealny sposób na uchwycenie ważnych momentów, ze szczególnym uwzględnieniem Waszych emocji: wzruszeń, uśmiechów, radosnego szaleństwa. To szczególnie piękne kadry, które w formie odbitek lub albumów zostaną z Wami na długie, długie lata,
upamiętniając m.in.:

ŚLUB I WESELE | CHRZEST ŚWIĘTY | ROCZEK | I KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ
18-STE URODZINY | STUDNIÓWKĘ | JUBILEUSZ |WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI
INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Kadry wykonane w odpowiednim momencie zatrzymują najważniejsze chwile. Profesjonalna fotografia okolicznościowa wymaga umiejętności, doświadczenia i wiedzy. Ukończyłam kurs liturgiczny dla fotografów, a co za tym idzie, posiadam uprawnienia, które upoważniają mnie do wykonywania zdjęć podczas uroczystości kościelnych.

Żadna inna pamiątka nie zastąpi zbioru przesyconych emocją i znaczeniem fotografii. Fotoreportaż ułożony jest w historię, do której można powrócić każdego dnia. Idealnym dopełnieniem Waszych historii mogą być również sesje plenerowe, wykonane w wybranym miejscu, o symbolicznym znaczeniu lub po prostu w ciepłym blasku słońca.

Jeśli obawiacie się o wizerunek swoich najbliższych, nie macie o co się martwić. Z uwagi na szacunek do prywatności moich Klientów oraz ich Gości, publikowane zostają tylko te zdjęcia, na które wyrażacie zgodę oraz które przedstawiają najważniejsze osoby, momenty uroczystości oraz piękne detale.
Chrzest Św. Antosi
I Komunia Św. w Lindowie
Chrzest Św. Nataszki
Edyta & Damian
Roczek Olka
Chrzest Św. Oliwiera
Chrzest Św. Kalinki
Dominika & Michał
Chrzest Św. Klary
Roczek Nikoli
Chrzest Św. Alexandra
Chrzest Św. Lenki
I Komunia Św. Natana
I Komunia Św. Oli
Chrzest Św. Aleksandra
Chrzest Św. Tymona
Joanna & Kamil
Chrzest Św. Oliwiera
Kasia & Damian
Chrzest Św. Blanki
Agnieszka & Rafał
18. urodziny Patrycji
Sesje komunijne
Wieczór panieński Justyny
I Komunia Św. w Wilkowiecku
I Komunia Św. Kacpra