Bon upominkowy / Voucher

Bon upominkowy na sesję zdjęciową jako alternatywa dla tradycyjnego prezentu

Zastanawiając się nad wyborem prezentu dla bliskiej osoby, możemy wybierać pomiędzy prezentami czysto materialnymi oraz tymi, które tworzą nasze wspomnienia. Sesja fotograficzna jest prezentem niematerialnym, który pozwoli na zachowanie wspaniałych chwil oraz emocji, zamkniętych w zdjęcia na długie, długie lata.

Voucher jest uniwersalnym prezentem, możemy podarować go na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, narodziny dziecka, w okresie ciąży, na Walentynki, Dzień Mamy oraz Taty, a nawet Dzień Dziecka. Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu na baby shower albo wieczór panieński.

Wyboru vouchera możesz dokonać spośród cześciu propozycji:

  • na sesję dziecięcą lub rodzinną,
  • na sesję urodzinową,
  • na sesję ciążową,
  • na sesję noworodkową,
  • na sesję indywidualną lub kobiecą (z profesjonalnym makijażem oraz fryzurą),
  • na sesję dla par (również dla narzeczonych).

Bony podarunkowe dostępne są niemal od ręki, dlatego to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujecie prezentu na ostatnią chwilę.

Forma vouchera

Do wyboru masz dwie formy bonu podarunkowego:
klasyczna (papierowa) – to zaproszenie drukowane na twardym papierze o wyższej gramaturze. Na froncie znajduje się grafika oraz informacja o zaproszeniu na sesję. Wewnątrz umieszczone są niezbędne informacje dotyczące realizacji vouchera: dla kogo jest prezentem, jaki rodzaj sesji obejmuje zaproszenie oraz do kiedy jest ono ważne. Znajduja siętam również moje dane kontaktowe, dzięki którym obdarowana osoba będzie wiedziała, co z bonem należy zrobić. Zaproszenie umieszczone jest w odpowiadającej rozmiarem kopercie.
elektroniczna – to grafika wysyłana na maila do Klienta lub bezpośrednio do obdarowanej osoby. Zaproszenie elektroniczne zawiera te same informacje, które znajdują się wewnątrz vouchera papierowego.

Jak zamówić bon upominkowy?

1) Aby otrzymać szczegółowe informacje oraz  zamówić voucher, skontaktuj się ze mną w dowolny, dogodny dla Ciebie sposób:
– telefonicznie: 516 064 123,
– mailowo: kontakt@krysiakfoto.pl,
– poprzez wiadomość prywatną na mojej stronie na Faceboooku [kliknij, aby przejść],
– poprzez formularz kontaktowy [kliknij, aby przejść].
2) Zakup vouchera odbywa się osobiście  po wcześniejszym umówieniu się w ustalonym terminie lub wysyłkowo (poczta, kurier – usługa dodatkowo płatna), wtedy Klient przelewa ustaloną kwotę na wskazane konto bankowe. Po otrzymaniu płatności wysyłam voucher na adres podany przez nabywcę. Istnieje również możliwość zakupu wersji elektronicznej vouchera, po zaksięgowaniu wpłaty.
3) Cena vouchera to wartość wybranego pakietu zgodnie z aktualną ofertą.
4) Klient otrzymuje bon podarunkowy w postaci ozdobnej karty z informacjami takimi jak: data ważności bonu, dane fotografa, informacje o realizacji i pakiecie sesji.
5) Ważność bonu wynosi 6 miesięcy od dnia zakupu, data ważności bonu jest na nim umieszczona.
6) W przypadku niewykorzystania vouchera przez Obdarowanego w terminie jego ważności, jemu ani Klientowi, który zakupił bon, nie przysługuje kwrot kwoty wydanej na jego zakup.
7) Bon nie podlega zwrotowi oraz nie może zostać wymieniony na gotówkę.
8) Zakup vouchera jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
8) Podczas sesji obowiązuje standardowy regulamin współpracy, który podpisuje osoba obdarowana jako klient.
9) Klient poprzez wpłatę środków pieniężnych fotografowi oraz odbiór bonu podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem, rozumie jego treść, nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń i zobowiązuje się go przestrzegać.

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

Voucher – warunki wykorzystania:

1) Obdarowany powinien umówić się na sesję fotograficzną z fotografem z zachowaniem minimum 2 tygodniowego terminu. Sesja ważna jest tylko z voucherem, który klient otrzymał. Nie później również niż miesiąc przed utratą ważności.
2) Sesja musi odbyć się w czasie ważności bonu podarunkowego/vouchera.
3) Bon posiada termin ważności 6 miesięcy (liczone od dnia zakupu). Po tym teriminie może być zrealizowany za dopłatą lub bez dodatkowych opłat w sytuacji, kiedy obdarowany skontaktuje się przed upływem terminu (pobyt w szpitalu oraz inne poważne sytuacje zdrowotne).
4) Sesje realizowane są od poniedziałku do piątku i tylko niektóre soboty. Sesje kobiece realizowane są tylko od poniedziałku do piątku.
5) W wypadku upływu terminu ważności bonu podarunkowego, Klient i Obdarowany nie może żądać zwrotu środków pieniężnych przekazanych fotografowi.
6) Obdarowany korzysta z otrzymanego w prezencie pakietu, może jednak dobrać dodatkowe ujęcia czy foto-produkty za dodatkową opłatą.
7) Termin sesji zarezerwowany jest po wcześniejszym ustaleniu oraz potwierdzeniu terminu. W przypadku zmiany terminu, odwołania, niepojawienia się na sesji – obowiązują zasady regulaminu wykonania sesji zdjęciowej
Umawiając się na sesję Klient potwierdza że zapoznał się z regulaminem jej wykonania, który otrzyma w momencie rezerwacji terminu.