Bon upominkowy / Voucher

Bon upominkowy na sesję zdjęciową jako alternatywa dla tradycyjnego prezentu

Zastanawiając się nad wyborem prezentu dla bliskiej osoby, możemy wybierać pomiędzy prezentami czysto materialnymi oraz tymi, które tworzą nasze wspomnienia. Sesja fotograficzna jest prezentem niematerialnym, który pozwoli na zachowanie wspaniałych chwil oraz emocji, zamkniętych w zdjęcia na długie, długie lata.

Voucher jest uniwersalnym prezentem, możemy podarować go na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, narodziny dziecka, w okresie ciąży, na Walentynki, Dzień Mamy oraz Taty, a nawet Dzień Dziecka. Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu na baby shower albo wieczór panieński.

Wyboru vouchera możesz dokonać spośród kilku propozycji:

 • na sesję dziecięcą lub rodzinną,
 • na sesję urodzinową,
 • na sesję ciążową,
 • na sesję noworodkową,
 • na sesję indywidualną lub kobiecą (z profesjonalnym makijażem oraz fryzurą),
 • na sesję dla par (również dla narzeczonych),
 • na sesję lifestyle.

Bony podarunkowe dostępne są niemal od ręki, dlatego to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujecie prezentu na ostatnią chwilę.

Forma vouchera

Do wyboru masz dwie formy bonu podarunkowego:
klasyczna (papierowa) – to zaproszenie drukowane na twardym papierze o wyższej gramaturze. Zaproszenie umieszczone jest w odpowiadającej rozmiarem kopercie.
elektroniczna – to grafika wysyłana w formie cyfrowej na maila do Klienta lub bezpośrednio do obdarowanej osoby.

VOUCHER – REGULAMIN

I. Użyte w niniejszym Regulaminie terminy mają następujące znaczenie:

 1. Sprzedawca – Klementyna Krysiak Fotografika,
 2. Nabywca – osoba kupująca Voucher,
 3. Obdarowany – osoba, dla której Voucher jest przeznaczony, uprawniona do jego realizacji,
 4. Voucher – bon podarunkowy, karta podarunkowa, zaproszenie na sesję – wymiennie,
 5. Sesja fotograficzna – usługa, do której otrzymania uprawia nabycie Vouchera.

II. Organizatorem Sesji fotograficznej jest Klementyna Krysiak Fotografika – kontakt@krysiakfoto.pl, tel. 516064123, ul. Gen. Andersa 16, 42-100 Kłobuck, www.krysiakfoto.pl.

III. Zakup Vouchera

 1. Zakupu Vouchera można dokonać osobiście w studio po wcześniejszym ustaleniu terminu lub kontaktując się drogą telefoniczną/internetową (Facebook, Instagram, e-mail).
 2. Istnieje możliwość wysłania Vouchera papierowego za pośrenictwem poczty, paczkomatu lub firmy kurierskiej, koszt zależny jest od wybranej przez Nabycę metody wysyłki. Po otrzymaniu płatności Sprzedawca wysyła voucher na adres podany przez Nabywcę. Istnieje również możliwość zakupu wersji elektronicznej vouchera, po zaksięgowaniu wpłaty (Voucher wysłane na e-maila Nabywcy lub Obdarowanego).
 3. Wartość Vouchera to wartość wybranego pakietu zgodnie z aktualną ofertą dostępną na stronie www.krysiakfoto.pl zakładce OFERTA.
 4. Nabywca otrzymuje Voucher w postaci ozdobnej karty z informacjami takimi jak: data ważności bonu, dane Sprzedawcy, informacje o realizacji i pakiecie sesji.
 5. Ważność Vouchera wynosi 6 miesięcy od dnia zakupu przez Nabywcę. Data ważności Vouchera jest na nim umieszczona.
 6. Nabywca przekazuje nieodpłatnie Voucher dowolnemu Obdarowanemu lub może z niego skorzystać osobiście.
 7. Voucher nie może być przedmiotem obrotu, odsprzedaży lub wymiany na gotówkę.
 8. W przypadku niewykorzystania Vouchera, Nabywcy jak i Obdarowanemu nie przysługuje zwrot kosztów wydanych na jego zakup.
 9. Zakup Vouchera jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
 10. Nabywca poprzez wpłatę środków pienieżnych Sprzedawcy oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, rozumie jego treść, nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń i zobowiązuje się go przestrzegać.

IV. Realizacja Vouchera

 1. Voucher uprawnia do wzięcia udziału w Sesji Fotograficznej określonej przy jego zakupie, wymienionej na Voucherze, której warunki i zakres został opisany i przekazany Nabywcy. Sesja ważna jest tylko z Voucherem, który Obdarowany otrzymał.
 2. Sesja fotograficzna musi odbyć się w czasie ważności Vouchera. Wyjątkiem są nieprzewidziane, długotrwałe sytuacje np. pobyt w szpitalu i inne poważne sytuacje zdrowotne (w takiej sytuacji Obdarowany powinien skontaktować się ze Sprzedawcą).
 3. Obdarowany powinien umówić się na Sesję fotograficzną drogą telefoniczną lub elektroniczną (Facebook, Instagram, e-mail) ze Sprzedawcą, podając jednocześnie swoje dane kontaktowe, nr telefonu oraz nr Vouchera.
 4. W celu wybrania dogodnego terminu zaleca się rezerwację Sesji z jak największym wyprzedzeniem (nie później niż miesiąc przed końcem daty ważności Vouchera).
 5. Obdarowany ustala termin Sesji w porozumieniu ze Sprzedawcą, wybierając termin wśród dostępnych, wolnych terminów Sprzedawcy.
 6. Voucher nie jest wymienny na gotówkę. W przypadku zmiany usługi na sesję o niższej cenie, różnica w cenie również nie jest wypłacana.
 7. Realizacja Sesji fotograficznej może odbyć się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 oraz w niektóre soboty. W uzasadnionych przypadkach (np. sesje plenerowe, mini-sesje), Sprzedawca może wyrazić zgodę na inne godziny i dni realizacji Sesji fotograficznej.
 8. W wypadku upływu terminu ważności bonu podarunkowego Klementyna Krysiak Fotografika, Nabywca i Obdarowany nie może żądać zwrotu środków pieniężnych przekazanych Sprzedawcy. Istnieje możliwość przedłużenia ważności Vouchera za dopłatą (10% wartości bonu za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc od daty ważności zaproszenia).
 9. Obdarowany korzysta z otrzymanego w prezencie pakietu – mogąc dobrać dodatkowe ujęcia czy fotoprodukty za dodatkową opłatą.
 10. Termin Sesji fotograficznej zarezerwowany jest po ustaleniu oraz potwierdzeniu terminu. W przypadku zmiany terminu, odwołania, niepojawienia się na sesji – obowiązują zasady regulaminu wykonania sesji zdjęciowej (dostępnego na stronie www.krysiakfoto.pl w zakładce BLOG).
 11. Umawiając się na sesję Odbarowany potwierdza że zapoznał się regulaminem jej wykonania, który otrzyma w momencie rezerwacji terminu.
 12. W sprawach nieobjętych Regulaminem zastosowanie maja przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Prawa Autorskiego.

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy. Są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).