Projekty graficzne

Projekty graficzne logotypów, wizytówek, ulotek, banerów, katalogów, kuponów, plakatów reklamowych i innych – z gotowych szablonów oraz na indywidualne zamówienie.

Po pierwsze, właściwe projekty graficzne to najlepsza promocja dla Państwa firmy i wizerunku. Co więcej, nietypowa reklama jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Oferuję oryginalne projekty, dostosowane do rodzaju prowadzonej przez Państwa działalności. Przygotuję je na potrzeby stron i portali internetowych oraz jako pliki gotowe do wydruku w drukarniach.

Projektuję: logotypy, wizytówki, ulotki, banery, katalogi,  papier firmowy, ogłoszenia drobne, oferty handlowe, tablice informacyjne, okładki (katalogów, płyt), plakaty, broszury, karnety, bilety, zaproszenia, identyfikatory (dla pracowników i gości), grafikę na potrzeby portali społecznościowych (m.in. Facebooka), grafiki informacyjne, nadruki na prezenty i butelki i inne.

Jestem otwarta na Państwa propozycje i potrzeby. Moi Klienci wiedzą, że zawsze służę pomocą, radą i można na mnie liczyć. Projekty wycenię indywidualnie po dostarczeniu przez Klienta treści, na podstawie której przygotuję materiały. Wykonam dla Państwa same projekty, ponadto zajmę się Państwa zleceniem od momentu jego zaprojektowania, finalnie aż do wydruku materiałów. Zachęcam do kontaktu poprzez wiadomość.