Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne – projekty graficzne logotypów, wizytówek, ulotek, banerów, katalogów, kuponów, plakatów reklamowych i innych.

Właściwy projekt graficzny to najlepsza promocja dla Państwa firmy i wizerunku. Nietypowa reklama jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Oferuję oryginalne projekty graficzne, dostosowane do rodzaju prowadzonej przez Państwa działalności. Projekty przygotowywane są na potrzeby stron internetowych oraz jako pliki gotowe do wydruku w drukarniach.

Projektuję: logotypy, wizytówki, ulotki, banery, katalogi,  papier firmowy, ogłoszenia drobne, oferty handlowe, tablice informacyjne, okładki (katalogów, płyt), plakaty, broszury, karnety, bilety, zaproszenia, identyfikatory (dla pracowników i gości), grafikę na potrzeby portali społecznościowych (m.in. Facebooka), grafiki informacyjne i inne.

Jestem otwarta na Państwa propozycje i potrzeby. Moi Klienci wiedzą, że zawsze służę pomocą, radą i można na mnie liczyć. Projekty wyceniam indywidualnie po dostarczeniu przez klienta treści, na podstawie której mają być przygotowane materiały. Wykonuję zarówno same projekty, jak również zajmuję się Państwa zleceniem od momentu jego zaprojektowania, aż do wydruku materiałów. Zachęcam do kontaktu poprzez wiadomość.