Zaproszenie na sesję

Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet i gotowe! Do sesji zdjęciowej zakupionej w formie prezentu – bon podarunkowy (voucher) GRATIS!

Jest to wyjątkowy pomysł na prezent! Do zaoferowania mam wyjątkowe, ręcznie wykonane zaproszenia na sesje fotograficzne. Bon zawiera imię i nazwisko osoby obdarowywanej, posiada swój numer identyfikacyjny i jest ważny 3 miesiące od daty zakupu. Zamiast ogólnej treści można wpisać tekst indywidualny oraz dodać osobną kartkę z życzeniami, cytatami, itd. Wymagana jest wcześniejsza informacja w celu przygotowania spersonalizowanego bonu.

Zaproszenia wykonywane są własnoręcznie i zapakowywane są w koperty. Bon zawierać może także dodatkowe usługi jak: ujęcia, makijaż czy odbitki. Wszystko pozostaje do ustalenia według preferencji i budżetu Klienta.

Sprezentuj ukochanej osobie zaproszenie na sesję zdjęciową, zobacz jakie to proste:

 1. Składasz zamówienie telefonicznie, przez Facebooka lub e-mailowo, wybierając jeden z pakietów sesji standardowej (indywidualnej, we dwoje, rodzinnej, ciążowej, dziecięcej, noworodkowej), kobiecej (z makijażem/fryzurą), urodzinowej, komunijnej, itp.
 2. Ustalamy treść indywidualną lub szablonową, która zamieszczona będzie w zaproszeniu.
 3. Umawiamy się na odbiór zaproszenia i prezent gotowy!
  Istnieje możliwość wysyłki bonu pocztą do osoby obdarowanej (za dodatkową opłatą).

A co dalej?

 1. Obdarowana osoba ma 3 miesiące na wykonanie sprezentowanej sesji.
 2. Kontaktuje się ze mną i umawiamy dogodny termin na sesję.
 3. Do dnia sesji mamy czas na ustalenie szczegółów, przekazuję instrukcje i porady niezbędne do przygotowania się do zdjęć.

Ważne informacje:

 1. Na sesje zdjęciowe umawiamy się z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem.
 2. W przypadku zgłoszenia się z przeterminowanym bonem podarunkowym, można go przedłużyć za dodatkową opłatą (10% wartości bonu za każdy miesiąc zwłoki).
 3. Zaproszenie nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

Zapraszam do zakupu!